Tábor

Tábor 2023 – první informace

Dobrý den,

tábor je sice ještě daleko, ale čekají nás letos velké změny, a tak již nyní vám k němu přinášíme základní informace.

Termín tábora je letos z důvodů zajištění tábořiště o něco později než obvykle. Tábor bude od 30. 7. do 12. 8. V těchto týdnech bude termín určitě, může se ale stát že později upřesníme (například o jeden den prodloužíme nebo zkrátíme.).

Tábořit letos jedeme společně s 35. oddílem Ještěrek. Jedná se o oddíl skautek a tak bude náš tábor po spoustě letech opět smíšený. Měli jsme s nimi již jednu společnou výpravu a ještě jich nás pár čeká, takže se všichni poznáme již předem a tábor pak bude o to pohodovější.

Další velkou změnou pro nás bude, že nejedeme na pouhou louku, ale přímo na tábořiště. Spát se bude po dvojicích v podsadách. Tábořiště se nachází u Vřesovic. Odkaz na stránky je zde: https://junak-ratiskovice.cz/taboriste-vresovice/

Na tábor se z vedení všichni již těšíme a věříme, že uvedenou spoluprací vznikne pro účastníky ještě větší zážitek.

Za vedení oddílu vám přeje pěkný den

Jakub Žáček – Ezop