Kde nás najdete

Náš oddíl pro svou činnost disponuje dvěma klubovnami nacházejícími se v rámci Jižních Svahů – klubovna Mokrá a klubovna Větrná.

Klubovna Mokrá

Naše hlavní klubovna se nachází na Mokré V. Na první pohled není možné objekt přehlédnout – jedná se o bývalou hasičskou zbrojnici s velkými zelenými vraty viditelnými při příjezdu.

V současné době zde probíhají pravidelné schůzky Zelené šestky.

Na klubovně funguje společně s námi také několik družin z 3. střediska. Vydáte-li se nás navštívit osobně, doporučujeme si pohlídat termíny našich schůzek.

Klubovna Větrná

Naše druhá klubovna se nachází na Větrné. Oficiální adresa je Okružní 4697, najít ji v mapě pod tímto označením ale není úplně jednoduché. Proto pokud se k nám sem vydáte, najdete nás v prostoru garáží naproti kostela na jižních Svazích

V současné době zde probíhají pravidelné schůzky Pum a Panterů. Při různých poradách a zábavě se tu setkávají také starší členové oddílu a vedoucí.